• Rezervace

Pro firmy


Připravíme Vám akci na míru

Buddha-Bar restaurace se nachází na dvou rozlehlých podzemních patrech a dispozičně je rozdělen na restauraci s kapacitou 110 míst pro servírovanou večeři a barovou/lounge část s kapacitou dalších cca 90 míst. Na takzvané standing akce je kapacita celého Buddha-Baru okolo 400 osob. Buddha-Bar zajištuje veškeré akce na klíč: to znamená kompletní program a catering po dohodě s klientem. Speciální požadavky na audiovizuální techniku jsme schopni zajistit od externího dodavatele.

Na přání můžeme poskytnout další zážitky ve formě doprovodného programu v podobě výuky tance, břišních tanečnic, samuraje, sabrage (otevírání šampaňského různými předměty s možností zapojit hosty), dračí tanec, přehlídku kimon, live sushi cooking, barmanskou školu, nejrůznější degustace a oblíbené zábavné koutky s asijskou tématikou jako je tetování henou, masážní koutek, shisha koutek a nebo třeba výklad karet.

 

RAUTOVÁ MENU

Rádi bychom Vám nabídli speciální rautová menu pro skupiny, která jsou sestavena z oblíbených a nejznámějších Buddha-Bar pokrmů.

Pro skupiny 10 a více osob bude k finálnímu účtu připočítán 10% service charge.

 

KONTAKT:
+420 725 069 213
hostess@buddhabarprague.cz

Tady by jsi být neměl.